Donaldi e la? Fifi reagon për Trixën (FOTO)

0

Nga biseda midis Donaldit dhe Beatrix mbrëmjen e djeshme, duket se nuk ka më shpresë.

Donaldi pas disa javësh debate dhe ftohje me Beatrix, ka vendosur ta lë atë.

Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i  tha direkt që është më mirë të vazhdojmë vetëm

Kjo ka bërë që një prej mikeshave të Trixës, Fifi, të reagojë.

Edhe pse ajo i ka të dy miq shumë të mirë, përmes një postimi i ka dalë në krah Trixës, e cila duket se nuk po e kalon në mënyrën më të lehtë të mundshme  situatën emocionale.

“Bebi jem, jam këtu”- shprehet Fifi me anë të një inserti me momentet më të mira brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ndërmjet saj dhe Beatrix.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu