E ke gruan k… Kryeministri i Kanadasë vendoset në siklet dhe “shpërthen” ndaj protestuesit (VIDEO)

0

Një incident ka ndodhur mes një protestues dhe kryeministrit kanadez. Protestuesi ka ofenduar rëndë kryeministrin e Kanadasë, Justin Trinto duke guxuar t’i thoshte se gruaja e tij ishte “një prostitutë”.

Sipas gazetës britanike “Daily Mail”, Justin Trinto reagoi menjëherë duke shpërthyer kundër djalit që po e ofendonte në dalje të spitalit që është inauguruar vetëm 6 ditë larg zgjedhjeve.

Trinto iu përgjigj protestuesit duke i ngritur zërin: “A nuk ka spital që të merret me rastin tuaj?“, duke lënë të kuptohet se protestuesit i duhet një ndihmë psikiatrike. Shikoni në video reagimin e tij:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here