“E kuptoj ti e ke atë në qendër të botës tënde”, Eva këshillon Kiarën

0

Eva Alikaj banorja që së fundmi u bë pjesë e shtëpisë së “BBV”, ka zgjedhur sot që të afrohet afër Kiarës dhe ta këshillojë atë në lidhje me raportin e saj me Luizin. Raporti i ciftit duket se pësoi një krisje pasi Luizi e detyroi të flasi, gjë që në lojën që vëllai i madh u kishte dhënë ishte e ndaluar, si pasojë grupi i vajzve humbën lojën, duke humbur kështu edhe mundësinë e të pasurit një avantazh. Eva i thotë Kiarës që ti je shumë krenare, dhe kjo është një gjë shumë e bukur, por ai nuk bëri asgjë të keqe.

“Nuk bëri asgjë të keqe.

Ti je shum krenare është gjë shumë e bukur, kështu kam qënë dhë unë ,është shumë e bukur ti ke të drejtën tënde, kohën tënde, ndjesinë tënde.

Mund të ketë kujdes për herën tjetër dhe unë e kuptoj ti e ke atë në qendër të botës tënde.

Ai ska bërë ndonjë gjë” – shprehet Eva.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu