E rëndë! Babai qëllon me thikë vajzën 21 vjeçe

0

Ngjarje e rëndë në Prizren. Babai qëllon me thikë vajzën 21 vjeçe.

Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Shaqir Bytyqi.

“Më datën 14/06/2024 rreth orës 00:10 është raportuar se në Prizren, një i dyshuar (A.Sh 44 vjeç) pas një mosmarrëveshje nën ndikim te alkoolit e sulmon viktimën (E.Sh. 21 vjeç)– vajzën e tij duke e goditur me një mjet të mprehtë- thikë në regjionin e shpinës, viktima ka pësuar lëndime trupore sipas raportit mjekësor”, theksoi ai.

Aksidentohet me motor, humb jetë i riu
Aksident me v*dekje në Tiranë!
Më tej, ai tha se është njoftuar grupi hetimor dhe hetimet Rajonale të Drejtorisë Rajonale të Prizrenit.

“Pas konsultimin e prokurorin kujdestar nga departamenti i krimeve të rënda i njëjti rekomandon të inicohet rast me vepër penale “Vrasje-në tentative”, i cili e lëshon aktvendimin mbi ndalim për 48 orë”, ka pohuar ai

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu