E rëndë, gjendet i varur në pemë një burrë. Policia jep detaje

0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet mbrëmjen e sotme.

Një 60-vjeçar me iniciale SH.U nga Tirana i ka dhënë fund jetës duke vetëvarur në një pemë. Ngjarja ka ndodhur reth orës 18:50, në fshatin Mustafakoç, në Baldushk.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here