E rëndë në burgun e Fierit, vdes një 52-vjeçar

0

Një i burgosur 52-vjeçar në Fier ka ndërruar jetë paraditen e sotme pasi ka shfaqur probleme me shëndetin.

Sipas BW, ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit. Ai ka shfaqur probleme shëndetësore në qeli.

Shoku i tij i qelisë ka konstatuar gjendjen e tij dhe ka njoftuar efektivët e burgut të cilët kanë marrë masat e para për ta dërguar atë drejt spitalit.

Ai është dërguar pa shenja jete në spitalin e Fierit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu