E rëndë! Shoku i klasës vret me thikë 16-vjeçarin para shtëpisë

0

Një 16-vjeçar nga fshati Shaptej i Deçanit, u vra me thikë para derës së shtëpisë nga një bashkëmoshatar.

Mediat raportojnë se fillimisht dy adoleshentët u kapën me fjalë, ndërsa njëri-prej tyre nxori thikën dhe vrau bashkëmoshatarin.

Policia vuri në pranga pas ngjarjes autorin e ngjarjes.

Sipas mediave në Kosovë, dy adoleshentët ishin shokë klase me njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu