” E sëmurë mendore dhe psikike” – Fifi flet për herë pas fjalëbe të rënda për të

0

Fifi ka folur sot për herë të parë pas gjëndjes së vështirë që kaloi brenda Big Brother, gjë që më pas e detyroi dhe të largohej nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Në studion e Big Brother, krah Arbanës, ajo foli me ironi për të gjithë ata që e kanë cilësuar “të çmendur e të sëmurë psiqike”.

“Brenda është energji shumë tensionuese, ka shumë gjëra negative, 5 ditët e fundit kam qenë shumë keq.

Kam kërkaur dhe psikolog brenda dhe ma kanë sjellë. Fifi ka filluar të kujdeset për shëndetin e saj mendor (tha ajo disi me ironi) për të gjithë ju që më akuzuat se kam probleme psiqike, kjo është gjë e shpifur që keni thënë.

Përveç meje, keni lënduar babën, mamin tim, familjen, shtëpinë ku unë punoj, shoqërinë e të gjithë ata që m’i dinë emocionet e shpërthimet. E më mirë se ata nuk mundet me thënë njeri se sa e çmendur është Fifi. Dua t’i kërkoj falje publike publikut,” – tha ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu