Edhe pse 63-vjeç, Ylli Hollivudit me poza provokuese

0

Sharon Stone dukej e pabesueshme teksa mori pjesë në një fotosesion mahnitës në një plazh në jug të Francës. Aktorja, 63 vjeçe, tregoi aftësitë e saj të modelimit teksa pozonte veshur me nje crop top të artë me një zbukurim me lule tërheqëse dhe detaje të rripit ku pjesa me e madhe e pjeses se siperme te trupit ishte e zbuluar.

Veshja nxori në pah fizikun e yllit ndërsa ajo gjithashtu u mbështoll me një leckë të zezë ne pjesen e kembeve. Aktorja dukej mjaft mirë me flokët e shkurtër bjondë dhe me një grim të lehtë për xhirimet.

Yllit të filmit iu bashkuan disa anëtarë të ekuipazhit gjatë daljes, ndërsa ajo u pa duke u ndihmuar nga një varkë.

Aktorja doli zbathur për fotosesion dhe më vonë u vesh me një bluzë gri dhe e gjitha sportive.

Ylli Hollivudit mori suksesin e saj te aktrimit në vitet 1980 kur fitoi rolin e Catherine Tramell në thrillerin 1992 Basic Instinct.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here