EMRI/ Kapet me drogë në xhep brenda Spitalit Ushtarak, arrestohet i riu

0

Një 19-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në spitalin ushtarak në Tiranë pas një kontrolli fizik nga policia.

I riu M.Idrizi mbante kanabis në xhep dhe iu sekuestrua 7 gramë nga Policia e Tiranës.

Dyshohet se i riu mer[rej me shitje droge brenda zonës së Spitalit.

Kanë qenë qytetarët, të cilët kanë njoftuar policinë për të riun që qëndronte e në hyrje të spitalit dhe shfaqte sjellje të dyshimta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here