Eva Murati poston foto me familjen, por sytë të gjithë tek babi

0

Eva Murati ka vendosur të urojë ndjekësit e saj me një foto me familjen, ku shfaqet krah të atit, të ëmës, motrës e vëllait.

Që familja Murati duken si një familje hollivudiane kjo është e dukshme, por shumë komentues janë ndalur tek i ati i Evës, i cili duket një zotëri shumë simpatik dhe që moderatorja për herë të parë e shfaq në rrjete sociale.

“Viti jonë i ri. Gëzuar Vitin e Ri nga familja Murati”, ka shkruar Eva krah fotos që ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu