Fifi i shpreh ndjenjat publikisht Flori Mumajesit/ A është çifti në një lidhje?

0

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Filloreta Raçi e njohur si Fifi, pas shumë deklaratash, këngëve e teksteve kushtuar dashurisë sot i ka shprehur ndjenjat publikisht kantautorit më të njohur shqiptar Flor Mumajesi në rrjetet e saj sociale:

S’ka asgjë ma me vlerë për mu se momentet me notat e shpirtit tënd 🎶 . Do mundohem shumë që të mos i stonoj  se vallah e kanë rëndësinë të madhe. Duhej ta bëja kohë më parë, e di .. po falenderimi që kam ndaj teje s’është thjesht material , është shpirtëror dhe nuk thuhet me pak fjaleë.

Faleminderit 🙏🏼🤍

Faleminderit që më kupton dhe atëhere kur se kuptoj veten.

Faleminderit që besove e më mbështete që kur unë isha thjeshtë një gocë nga Kosova.

Faleminderit që më dhe energji e suport kur në fakt u desh të të jepja.

Faleminderit Zotit që t’kom 🤲🏼 Faleminderit që ju kom @klajdiharuni & @iambrunooooo !

@iamflorimumajesi t’kom pikë t’dobt ❤️ #blessedandgrateful PERJETESISHT 🤍 ahhh ta qes 🧄🤞🏼 ti paraprije rënies se msyshit 😂 dhe komentoni posht me 🧿

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here