Fitore për “Final Four”, Dinamo triumfon ndaj Erzenit

0

Dinamo City mposhti 2-0 Erzenin, duke regjistruar rezultatin e katërt radhazi në Superiore.

Kryeqytetasit iu falën golave të brazilianite Denisson në pjesën e parë dhe Luis Kaçorrit në të dytën.

Skuadra e Dritan Mehmetit ndodhet në formë shumë të mirë dhe mban vendin e katërt që sjell “Final Four”, duke qenë tri pikë mbi Tiranën.

Skuadra nga Shijaku mbetet në vendin e parafundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu