Florjan Binaj e konfirmon: Jam infektuar me koronavirus, ja si është gjendja ime shëndetësore

0

Aktori i humorit Florjan Binaj e ka konfirmuar lajmin se është infektuar me koronavirus, ndërsa thotë me humor se e ka marrë në Gjermani por kryeministri i ka origjinale të vetat.

Binaj thotë se është në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe nuk ka simptopma, ndërsa i vjen keq që për dy javë do t’i mungojë spektaklit të “portokallisë”

Reagimi i aktorit: Jam aq pozitiv si tip saqe dola pozitiv edhe me covid-19😅 Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha, pas nje testimi rutin, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid-19.U vetëizolova që para testimit dhe do qëndrojë në izolim si gjithë të tjerët deri nē pērfundim të krantinës. Fatmirsisht nuk kam asnje simptomë dhe asnjë shqetsim dhe gëzoj shëndet të plotë. Mendova t’jua them vetë të vërtetën sesa ta lexoni nga portalet që për ndonjë klikim janē të gatshëm të shkruajnë çdo gjë!

Mē vjen keq që do mungoj këto 2 javët e fundit të sezonit të Portokallisë por skam ç’bëj…
Dhe për të gjithë ata që më pyesin: ku e more?-i them, e mora në Gjermani por km i ka origjinale të vetat!😂 Shëndet të gjithëve!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu