Forca të shumta policore “blindojnë” Fierin dhe Vlorën

0

Forca të shumta policore, pjesë e të cilave Forcat Speciale, kanë ushtruar kontrolle në Vlorë, Fier, Patos e Roskovec.

Prani e shtuar e uniformave blu është venë re në hyrje e dalje të qytetit të Fierit dhe Vlorës si dhe në akse të tjera.

Qëllimi ka qenë kontrolli i personave në kërkim, atyre që mbajnë armë pa leje e që mund të transportojnë lëndë narkotike.

Në fokus të kontrolleve kanë qene edhe personat në kërkim, të përfshirë në vepra të ndryshme penale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu