Formacionet zyrtare Zvicër-Kamerun, Xhaka e Shaqiri do të kenë përballë portierin e Interit Onana

0

Zvicra do të debutojë ditën e sotme në Botëror, më saktë në orën 11:00 kundër Kamerunit.

Zvicra ka në përbërje lojtarë tepër cilësore dhe të aftë për të luajtur si një grup, dhe me lojtarë kryesorë si Xhaka, Shaqiri apo Embolo.

Përballë do të kenë një Kamerun jo për t’u nënvlerësuar, ku gardiani i portës është portieri i Interit, Onana dhe në sulm Toko Ekambi dhe Choupo Moting.

Formacionet zyrtare:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu