FOTO/ Georgina Rodriguez “magjeps” me sharmin e saj

0

Teksa Cristiano Ronaldo është duke luajtur në Kupën e Botës në Katar, Georgina Rodriguez ka magjepsur Las Vegasin me format e saj të dala në pah.

Zonjës së CR7 i dukeshin “xhevahiret” e saj nëpërmjet një fustani blu me dekolte të hapur dhe flokët e kapura.

Georgina di të tregojë se ajo është e aftë ti “vjedhë” vëmendjen dhe bashkëshortit të saj vetëm nëpërmjet një dalje publike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu