Gjendet i pajetë një shtetas në Elbasan

0

Një person i pajetë është gjetur në lagjen “Partizani” në Elbasan.

Sipas policisë ai është gjetur brenda një garazhi pa shenja jete ndërsa është identifikuar si P.B. rreth 68 vjec i cili ishte endacak.

Nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen Partizani, Elbasan, në një garazhd është gjetur pa shenja jete shtetasi P.B., rreth 68 vjeç, i cili ishte endacak.

U ngrit grupi hetimor dhe shkoi në vendngjarje dhe nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Vijon puna për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./abcnews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu