Gol dhe asist/ Bajrami rikthehet ai i pari, shkëlqen në fitoren e Empolit

0

Empoli merr një fitore të rëndësishme në javën e 16-të të Serie A. Toskanët fituojnë ndaj Udineses me shifrat 3-1 dhe protagonisti kryesor i këtij takimi ishte mesfushori shqiptar, Nedim Bajrami. Pas golit të Udineses, Empoli u hodh në fushën e lojës me një tjetër fytyrë. Ishte Stojanovic që baraspeshoi gjithçka në fillimin e pjesës së dytë pas një goli mjaft të bukur në kufijtë e zonës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu