Gropa e madhe hapet në mes të rrugës në Londër. Fundoset një motoçikletë

0

BRITANI E MADHE- Një gropë rreth gjashtë metra është hapur në një rrugë banimi në Londrën Perëndimore. Gropa “gëlltiti” një motoçikletë e cila ishte duke lëvizur në rrugë, raporton BBC.

Gropa u shfaq të martën në mbrëmje, në një rrugë me banesa që janë ndërtuar në vitet 1930. Zona fillimisht u bllokua nga policia, ndërsa një pengesë është ngritur nga autoritetet të cilat kanë rrethuar zonën.

PAMJE dramatike/ Gropa e madhe hapet në të gjithë rrugën

Një zëdhënës i Policisë Metropolitane tha: “Policia u thirr në Martens Avenue, Bexleyheath, pak para orës 21:00 për të raportuar për një gropë të madhe. Oficerët morën pjesë dhe u vendosën kordonë. Nuk raportohet për të lënduar”.

Banorët e Bexleyheath i thanë Shërbimit të Raportimit të Demokracisë Lokale (LDRS) se ishte hera e dytë që një gropë masive ishte krijuar në lagjen e tyre. Në vitin 2008, një vrimë e ngjashme u shfaq në një kopsht në afërsi të Braeside Crescent.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu