Aksident në aksin Elbasan-Metalurgji, përplasen kokë më kokë dy automjete

0

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Metalurgji.

Dy automjete janë përplasur kokë-më kokë mes tyre.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga infowebtv, përplasja ka qenë e fortë mes një fuoristrade dhe një makine.

Dy persona kanë mbetur të plagosur.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia për të përcaktuar shkaqet e aksidentit. Infowebtv

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu