Haradinaj pret për vizitë Noizyn dhe Loredanën: Me miq të veçantë

0

Me anë të një postimi në Facebook, Haradinaj ka postuar një foto të familjës së tij me reperin Noizy dhe këngëtaren Loredana.

KOSOVË- Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj dhe familja e tij kanë pritur për vizitë dy këngëtarë ditën e sotme. Me anë të një postimi në Facebook, Haradinaj ka postuar një foto të familjës së tij me reperin Noizy dhe këngëtaren Loredana.

Postimin Haradinaj e ka shoqëruar me fjalët: Me miq të veçantë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu