Humb jetën në aksident 27-vjeçari shqiptar në Greqi

0

Një i ri shqiptar humbi tragjikisht jetën në Mykonos të Greqisë, si pasojë e një aksidenti me makinë.

Sipas mediave greke bëhet fjalë për një 27-vjeçar, megithatë identiteti i tij nuk bëhet i ditur. Në rrethana ende të paqarta, ai humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas në anë të rrugës.

Përplasja ishte aq e fortë sa i riu përfundoi jashtë mjetit, duke gjetur vdekjen në vendin e ngjarjes.

27-vjeçari mësohet se jetonte prej shumë vitesh në Mykonos dhe punonte si kamarier në një lokal të ishullit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu