I riu nga Vlora ecën nudo në bulevard pa e vrarë mendjen, shihni reagimin e qytetarëve (VIDEO)

0

Ndodh në Vlorë! Një qytetar ka dalë totalisht i zhveshur në mes të qytetit.

Siç shihet në videon e siguruar nga “BalkanWeb”, qytetari, që duket se është i ri në moshë, ecën nudo në bulevard, pa e prishur fare terezinë.

Ai ecën i zhveshur teksa rruga është e mbushur me njerëz dhe dyqanet janë të gjitha hapur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu