Infektimet në masë tek PSG/ Leo Messi bie ‘pre’ e Covid-19

0

Covid-19 në masë edhe te PSG, siç po ndodh në shumë klube të mëdha futbolli anembanë Europës.

Mes të infektuarve është edhe shtatë herë fituesi i Topit të Artë, ylli argjentinas Leo Messi.

Sulmuesi humbet ndeshjen e radhës në Kupë dhe është izoluar, siç kanë bërë edhe Bernat Sergio Rico dhe Bitumazala, të cilët gjithashtu janë prekur nga Covid-19.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu