“Jemi në një lidhje”, u arrestua se kreu marrëdhënie seksuale me një të mitur, ja çfarë deklaruan në polici 27-vjeçari dhe vajza

0

Detaje të reja dalin në pah nga arrestimi i një 27-vjeçari sot në Pogradec, pasi dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me një të mitur.

Të dy, 27-vjeçari dhe 13-vjeçarja kanë deklaruar në polici se kanë qenë në një marrëdhënie.

Vajza është shprehur se nuk ka treguar për moshën reale, të njëjtën gjë ka pranuar edhe djali para hetuesve.
Ka qenë babai i 13-vjeçares që ka denoncuar në polici rastin në fjalë ndërsa pretendon se si ngjarje ka ndodhur përpara 15 ditëve.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu