Jemin Gjana bën gjestin e turpshëm në selinë blu, heq çamçakëzin dhe e ngjit poshtë tavolinës

0

Kreu i Komisionit për Zgjedhjet në Partinë Demokratike mbajti ditën e sotme nga selia blu një konferencë për mediat, ku foli mbi ecurinë e procesit zgjedhor në forcën politike që ai përfaqëson.

Më shumë nga ato që deklaroi Gjana tërhoqi vëmendjen për një gjest të pazakontë, teksa hoqi çamçamçakëzin nga goja dhe me duar e ngjiti poshtë tavolinës.

Një veprim prej adoleshenti në gjimanz, i bërë përpara kamerave nga një personalitet i lartë politik që dikur ka mbajtur dhe post ministral.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here