Jennifer Lopez tregon jetën e vështirë pas ndarjes nga Marc Anthony: Jam ndjerë e zhvlerësuar

0

Kanë kaluar tetë vjet që kur Jennifer Lopez u divorcua nga Marc Anthony.

Ata qëndruan bashkë për një dekadë dhe kjo ishte konsideruar si martesë e ëndrrave.

Burimet kanë treguar se këngëtari dhe tekstshkruesi amerikan bëri një qëndrim manipulues dhe ishte xheloz për JLo.

Jennifer Lopez i dha fund lidhjes së tyre dhe kaloi divorcin e tretë në jetën e saj.

Para se të martohej me Anthony, Jennifer u martua me Ojani Noa midis shkurtit 1997 dhe janarit 1998.

Jennifer Lopez zbulon se ishte gati të hiqte dorë nga karriera për shkak se u paragjykua për linjat e theksuara të trupit

Pastaj, martesa e saj e dytë ishte me Cris Judd, me të cilin zgjati më pak se dy vjet midis shtatorit 2001 dhe janarit 2003.

Pak para se të martohej me Marc Anthony, JLo ishte fejuar me aktorin Ben Affleck.

Megjithatë, në vitin 2004 ajo filloi romancën e saj me Marc Anthony, me të cilin u martua një semestër më vonë.

Së bashku ata krijuan një familje dhe patën dy fëmijë.

Pas ndarjes nga këngëtarja, Jennifer ishte thuajse e ‘shkatërruar’.

Në dokumentarin e saj të ri “Halftime”, JLo pranon se sa e vështirë ishte të rifillonte jetën e saj pas divorcit.

“Kur fëmijët e mi ishin tre vjeç, unë u divorcova. Isha një nënë beqare me dy fëmijë të vegjël. Si artiste, humba pak nga kush isha duke u përpjekur të ndërtoja një jetë familjare perfektë”, komentoi ajo.

Këngëtarja 52-vjeçare pranoi se ndjente se kishte zhvlerësuar veten si aktore dhe si person.

“Në moshën 42-vjeçare, nuk më thërrisnin për ndonjë rol në film dhe kur u ktheva në punë, ndjeva se nuk e dija më se ku qëndronte vlera ime”, thekson ajo.

Megjithatë, jeta solli më shumë befasi për JLo.

Jo vetëm në rrafshin artistik, pasi ajo përjetoi rinisjen e karrierës së saj artistike dhe biznesore, por edhe në jetën e dashurisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu