Jo më çift, Sara dhe Atdheu i japin fund lidhjes së tyre

0

Sara dhe Atdheu ishin një ndër çiftet më të përfolura në rrjet, por historia e tyre e dashurisë mori fund. Çifti nuk ka hezituar ta bëjë publik faktin që nuk janë më bashkë.

Ndarjen e ka konfirmuar vetë Sara në rrjetin e saj social Instagram.

Në InstaStory, Sara ka publikuar një shprehje ku shkruhej “Mos i beso askujt” dhe më pas e ka shoqëruar me një tjetër shprehje ku shkruhej “Jam 106% beqare”.

Edhe pse Atdheu vazhdon ta ndjekë Sarën në Instagram, kjo e fundit e ka hequr duke na lënë të mendojmë se ajo që i ka dhënë fund lidhjes ka qenë vetë Sara.

infowebtv.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here