- Advertisement -spot_img

TAG

Ndarje

“Nuk jemi ndarë asnjëherë”, Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëjnë lëmsh rrjetin

Lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ribashkuar ka bërë namin ditëve të fundit në rrjet. Gjithçka nisi nga një foto e publikuar ku...

“Kam bërë shumë gabime në jetën time”, Loredana konfirmon ndarjen nga Mozzik

Pas shumë fjalëve të thëna lart e poshtë, Loredana konfirmoi ndarjen nga Mozzik. Përmes një postimi në Instagram, ajo shprehet se është ndarë sërish...

Çifti i përfolur i “Për’puthen” i jep fund lidhjes: Jam e lirë!

Gilberta dhe Iliri ishin një nga çiftet që arritën të krijoheshin brenda emisionit “Për’puthen +40”. Shumë shpejt ata fituan simpatinë e publikut dhe lidhjen...

Ish-bashkëshorti i Britney Spears zbulon të pathënat shokuese: Erdhën disa burra me të zeza… nuk donim të ndaheshim

Martesa e Britney Spears me mikun e saj të fëmijërisë dështoi fill pas 55-orësh kur ata i thanë njëri-tjetrit  “Po, përgjithmonë”. Tashmë, që këngëtarja është...

“Ju vu pika muhabetit”, Melisa dhe Andi i japin fund marrëdhënies?

Melisa dhe Andi kanë qenë dyshja më e përfolur në media pas daljes nga “Për’puthen”. Ata të dy pranuan shumë kohë më vonë lidhjen...

Bashkëshorti e tradhëtoi me psikologen 20 vite më të re, Alma Bektashi i jep fund martesës

Këngëtarja e njohur kosovare, Alma Bektashi është një ndër personat të cilët është përpjekur me fanatizëm ta mbajë jetën private sa më larg mediave. Edhe...

I dedikoi tatuazhin special, ‘kryefjala’ e këngëve të Fifit shkon në krahët e dikujt tjetër

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi është shprehur gjithmonë për dashurinë në këngët e saj dhe jo vetëm. Ajo nuk ka ngurruar asnjëherë që të...

U prangosën për t’i vërtetuar dashurinë njëri-tjetrit, çifti ndahet pas 4 muajsh

Dy të rinj të dashuruar nga Ukraina që u prangosën së bashku në ditën e Shën Valentinit për të vënë në provë marrëdhënien e...

U tha se ishin drejt ndarjes, Andi dhe Melisa sqarojnë dyshimet e ndjekësve

Melisa dhe Andi kanë qenë një nga dyshet më të përfolura pas daljes nga “Për’puthen”. Vetëm pas shumë thashethemeve ata vendosën të pranonin hapur...

“Nuk më mungon fare”, Jasmina tregon arsyen e ndarjes nga Andi

Pak javë pas daljes nga “Për’puthen”, Andi dhe Jasmina i dhanë fund ldihjes së tyre. E gjitha u duk se nddohi për shkak të...

Latest news

- Advertisement -spot_img