Kanosi me thikë gruan e tij, arrestohet 41-vjeçari

0

41 vjeçari kanosi me thikë dhe ushtroi dhunë ndaj gruas. Arrestohet shtetasi L.GJ, banues në Klos.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu