Kate Middelton shkëlqen në daljen e saj të fundit

0

Kate Middleton dhe Princi William janë shfaqur së bashku me Daniel Craig në tapetin e kuq për premierën e filmit të ri Bond.

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit morën pjesë në premierën botërore të mbrëmjes të No Time To Die në Royal Albert Hall në Londër. Kate doli me një fustan verbues të artë me krahë me kapelë dhe një hairstyle të stilit të lartë – ndërsa William me një kostum të zi dhe kravatë me hark.

Filmi i shumëpritur No Time To Die është filmi i 25 -të Bond dhe filmi i pestë dhe i fundit me Craig si 007.

Ajo u përball me më shumë se një vit vonesa për shkak të shpërthimit të Covid – por po shfaqet në kinematë e Mbretërisë së Bashkuar.

Premiera botërore do të përfitojë nga bamirësitë që mbështesin shërbimin dhe ish -anëtarët e tre agjencive të inteligjencës – Shërbimi Sekret i Inteligjencës, Shërbimi i Sigurisë dhe GCHQ – si dhe bamirësitë që mbështesin anëtarët e mëparshëm dhe të tanishëm të Forcave Speciale të MB.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here