Këmbimi valutor 30 nëntor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

0

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 93.2 lekë dhe shitet me 94.2 lekë.

Ndërsa monedha evropiane euro blihet me 102.3 lekë dhe shitet me 103.2 lekë.

Franga zvicerane sot blihet me 105.9 lekë dhe shitet me 107.2 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 117.6 lekë dhe do shitet me 119 lekë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu