Kësaj i thonë kunatë! Luana surprizon Getin për ditëlindje. Ja çfarë ka bërë

0

Reperi shumë i komentuar, Getoar Selimi festoi ditën e djeshme ditëlindjen.

Ai mbushi 38-vjeç dhe në ditën e tij të veçantë nuk munguan as urimet nga njerëzit e dashur.

E para që e uroi ishte bashkëshortja, Marina Vjollca, e cila i bëri padyshim urimin më të bukur.


Mirëpo dhe kunata e tij, Luana Vjollca i kishte përgatitur një urim të veçantë, pasi siç dihet dyshja shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Luana publikoi në Instastory një video gjatë një koncerti, ku po performonin këngën “Tirana Lifestyle”.

“Gëzuar ditëlindjen binjaku im”, ka shkruar moderatorja krahas videos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu