Këshilloi Donaldin, plas sherri mes Beatrixës dhe Egzonës

0

Një debat ka ndodhur mes dy banoreve të ‘Big Brother Vip’ dhe shkak është bërë aktori Donald Veshaj. Beatrixi është kapur me Egzonën pasi kjo e fundit ka komentuar marrëdhënien e çiftit duke i dhënë këshilla Donaldit.

“Unë jam sqaru me të, ajo e tha prap në prime edhe nuk ka ardh mem tregu atë ditë kur Donaldi ka qenë t’u pikturu”, -i thotë Beatrixa, Arjolës teksa bisedon me të.

Ndërsa në një video tjetër teksa banorët qëndrojnë në oborr Xheisara me Egzonën largohen. Beatrix i përshendet me natën e mirë,por reagimi i Egzonës merr vëmendje i cili duket paksa acaruese, mirëpo i jep një përgjigjje.

“Në dhomë të rrëfimit po shkojmë”,– i thotë Egzona.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu