Kiara pas natës me Luizin: Se mos kujtojnë që bëmë gjë

0

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo mbrëmje ishte falë Kiarës, e cila kishte kërkuar t’i bënte një surprizë Luizit.

Çifti pati mundësinë të kalojë disa momente intime larg banorëve të tjerë, edhe pse u frenuan nga prania e kamerave.

Në mëngjes teksa Luizi mbuloi me batanije kokën e tij dhe të Kiarës, kjo e fundit u shpreh se ka frikë mos publiku kujton se bënë diçka.

Megjithatë përveç puthjeve e përkëledhjeve nuk pati asgjë më shumë…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu