Kjo video do t’ju ëmbëlsojë ditën, qeni “blen” vetë ushqime në treg

0

Qeni është miku më i mirë i njeriut dhe videoja e mëposhtme flet për këtë. Domethënë, qeni i adhurueshëm në video del vetë në treg dhe zgjedh frutat dhe perimet për t’i blerë. Videoja u bë një sensacion i vërtetë dhe qeni fitoi simpatinë e të gjithë shikuesve.

Qeni i lezetshëm zgjedh pikërisht atë që dëshiron me putrën e tij, dhe shitësit e paketojnë atë. Videoja mori shumë komente nga shumë njerëz që u mahnitën nga inteligjenca e këtij qeni të mrekullueshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu