Ky është emri i vërtetë i Beatrix Ramosajt të Big Brother VIP?

0

Beatrix Ramosaj është ndër banoret më të përfolura të shtëpisë së Big Brother Vip.

Ajo është e lidhur aty brenda me aktorin dhe moderatorin, Donald Veshaj.

Por, diçka që mbase rrallë kush e di, është emri i vërtetë i Beatrixit.

Së fundmi emisioni n’ZOOM ka bërë të ditur se emri i vërtetë i Beatrixës është Behigje Ramosaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu