LAJM I FUNDIT/ Gjendet i vdekur në mes të parcelës një person në Vlorë

0

Burime nga policia e Vlorës bën me dije se çobani u gjet në një parcelë toke. Paraprakisht burimet bëjnë me dije se 64-vjeçari që u gjet i pajetë ka pasur probleme me zemrën.

Kanë qenë banorët e zonës ata që kanë parë trupin e pajetë, dhe më pas kanë njoftuar policinë dhe grupin hetimor.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here