LAJM I FUNDIT/ Goditja e Clan Del Golfo, mes të arrestuarve djemtë e Hardollit: Sollën kokainën e Arbër Çekajt

0

Goditja e klan del Golfo, mes të arrestuarve janë 5 shqiptarë. Renato Ulja, janë penduar dhe po flasin me prokurorët. Sollën kokainën e Arbër Çekajt në 2019. Dy djemtë e Rrethinës, Henri dhe Ervin Hardolli, djemtë e Gëzim Hardollit.

vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu