LAJM I FUNDIT/ Korrupsioni me punësimet në Dibër, arrest me burg për Fitim Farrukun dhe Halit Shehun

0

Korrupsioni me punësimet në Dibër, arrest me burg për Fitim Farrukun dhe Halit Shehun.

Halit Shehu donte të punësohej si mësues, i dha Fitim Farrukut 100 mijë lekë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here