LAJM I FUNDIT/ Kush e zëvendëson Flamur Nokën pas shkarkimit nga Komisioni i Sigurisë

0

Ferdinand Xhaferri do të zëvendësojë Flamur Nokën pas shkarkimit nga posti i nënkryetarit të Komisionit Parlamentar të Sigurisë Kombëtare.

Xhaferri është propozuar nga PD dhe është miratuar në nisje të seancës së sotme në Kuvend.

Noka u shkarkua nga pozicioni që mbante në komisionin e sigurisë kombëtare pas përplasjeve me Bashën, dhe deklaratave të tij pro ish-kryeministrit Sali Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here