LAJM I FUNDIT/ Pas parlajmërimit për protesta në të gjithë vendin, Berisha bën njoftimin me rëndësi

0

Pasi paralajmëroi nga Kukësi nisjen e protestave kombëtare për rrëzimin e qeverisë, Sali Berisha do të ndalet nesër në qytetin e Korçës, në kuadër të takimeve të foltores.

Berisha pritet të shoqërohet në Korçë nga deputeti Edmond Spaho, i cili edhe pse ishte drejtues politik për qarkun juglindor ka dalë hapur në krah të ish-kryeministrit.

Berisha:

Njoftim! Diten e premte me daten 15 tetor ne ora 18:00 ne Kinema Milenium ne Korçe do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Korçes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! Sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here