Lajmi i fundit/ Tërmet në Shqipëri, lëkundjet ndihen në disa qytete

0

Një tërmet është regjistruar këtë mbrëmje në Shqipëri.

EMSC shkruan se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.8 ballë të shkallës rihter dhe epiqendra e saj ka qenë 12 km nga qyteti i Pukës, ndërsa thellësia e saj ka qenë 10 km.

Lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit, përfshirë dhe Tiranën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu