Lëkundje tërmeti në Tiranë

0

Një tërmet me magnitudë 2.8 ballë ka goditur orët e para të mëngjesit të sotëm, (25 gusht) Tiranën.

Epiqendra e tërmetit, sipas Rrjetit Kombëtar të Monitorimit Sizmik ka qenë në Baldushk, në një thellësi 32.1km.

Lëkundjet nuk janë ndjerë shumë dhe nuk kanë shkaktuar dëme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu