Londër/ Panik në metro – Pasagjerët tentojnë të thyejnë xhamat e vagonave për shkak të zjarrit

0

Një alarm ra në metronë e Londrës për shkak të zjarrit, ku pasagjerët përpiqeshin të thyenin xhamat për të dalë nga vagonët.

Punëtorët po “shpëtojnë nga situate”, shkruan Daily Mail, teksa, sipas mediave britanike, punonjësit me çekiç po thyenin xhamat e metrosë në stacionin Clapham Common.

Pasagjerët kanë mbetur të bllokuar në vagona pasi dyert nuk janë hapur pas zjarrit dhe në të njëjtën kohë dilte tym.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu