Luana Vjollca pritet të publikojë “këngën e shpirtit”, ja kujt ia dedikon

0

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca mbetet ndër personazhet më të komentuara.

Krahas një karriere të suksesshme në televizion, Luana ka arritur të depërtoj edhe në muzikë ndërsa prej javësh ka nisur projektin “Thuaje”.

Bashkë me tematikat të ndryshme që ajo ka sjell në secilin episode të tij, Luana ka bashkangjitur edhe nga një projekt muzikor dedikuar së njëjtës temë.

“Isha” mban titullin projekti i saj i tretë që u publikua ditë më parë e që bënte thirrje për vetëbesim dhe kurajë.

Ndërkohë, së fundmi Luana ka paralajmëruar këngën e ardhshme duke sjell pak detaje deri te koha e lansimit.

Përmes disa imazheve të reja ku ajo dukej mjaft atraktive, Luana ka zbuluar se projekti mban titullin “A me ra” dhe i dedikohet njeriut të saj të jetës.

“A me ra”, është këngë e shpirtit! Është për njeriun tim të jetës…dhe ndaj po gjej vështirësi ta publikoj”, ka shkruar Luana në mbishkrimin e postimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu