Luhatja e monedhave të huaja në treg, ja sa shiten dhe blihen sot euro dhe dollari amerikan

0

Franga zvicerane sot do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114 lekë.Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.5 lekë dhe do të shitet me 127.6 lekë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu