Luiz Ejlli poston foto me Edi Ramën dhe shkruan një mesazh provokues

0

Pas ‘podkastit’, Luizi poston foto me Ramën.

Krahas fotos ai ka postuar mesazhin: Votoni se cilin dëshironi që të largoni!

Luiz Ejlli u bë i famshëm si banor i BBV2.

Ai mbështeti në fushatë Benet Becin për bashkinë Shkodër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu