Maniakun në palestër nuk ia ndan sytë nga të pasmet, vajza e filmon

0

Një trajnere palestre është ndjerë në siklet, teksa gjatë kohës që ajo bënte ushtrime shikohej vazhdimisht nga një burri. I panjohuri i shikonte të pasmet, sa herë që ajo fillonte stërvitjen në palestër. Vajza vendosi ta filmonte dhe thërriti edhe bashkëshortin e saj. Mirëpo, edhe pse erdhi bashkëshorti, burri, ende nuk ndaloi shikimet e tij. Kështu që, ajo e kap veç dhe i tha në sy. Fillimisht ai e mohoi dhe tha se thjesht po shikonte në përgjithësi, por kur trajnerja i tha se e kishte filmuar, ai nuk foli më dhe u largua.

Videoja është postuar në Tik-Tok dhe k marrë miliona reagime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu